BCMS201209A800 5A RDC01
Productnummer DigiKey
5262-BCMS201209A8005ARDC01TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS201209A8005ARDC01CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS201209A8005ARDC01DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS201209A800 5A RDC01
Beschrijving
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
80 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 5A 10mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
10mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,035" (0,90mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Impedantie bij frequentie
80 Ohms @ 100 MHz