BCMS321611A121 RDC01
Productnummer DigiKey
5262-BCMS321611A121RDC01TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS321611A121RDC01CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS321611A121RDC01DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS321611A121 RDC01
Beschrijving
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1206 (3216 metrisch) 6A 10mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
6A
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
10mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz