BCMS322513A600
Productnummer DigiKey
5262-BCMS322513A600TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS322513A600CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS322513A600DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS322513A600
Beschrijving
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Gedetailleerde beschrijving
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1210 (3225 metrisch) 6A 8mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
6A
DC-weerstand (DCR) (max.)
8mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Hoogte (max.)
0,051" (1,30mm)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedantie bij frequentie
60 Ohms @ 100 MHz