BCMS453223I101 8A
Productnummer DigiKey
5262-BCMS453223I1018ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS453223I1018ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS453223I1018ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS453223I101 8A
Beschrijving
FERRITE BEAD 100 OHM 1812 1LN
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1812 (4532 metrisch) 8A 7mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
8A
DC-weerstand (DCR) (max.)
7mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1812 (4532 metrisch)
Hoogte (max.)
0,091" (2,30mm)
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz