BCMS565018I101
Productnummer DigiKey
5262-BCMS565018I101TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS565018I101CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS565018I101DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS565018I101
Beschrijving
FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 2220 (5650 metrisch) 6A 6mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
6A
Fabrikant
Max Echo
DC-weerstand (DCR) (max.)
6mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2220 (5650 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,071" (1,80mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,220" L x 0,200" B (5,59mm x 5,08mm)
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz