BCMS565018I101 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BCMS565018I101 |
Beschrijving | FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 2220 (5650 metrisch) 6A 6mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Nominale stroom (max.) 6A |
Fabrikant Max Echo | DC-weerstand (DCR) (max.) 6mOhm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2220 (5650 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Voedingsleiding | Hoogte (max.) 0,071" (1,80mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,220" L x 0,200" B (5,59mm x 5,08mm) |
Impedantie bij frequentie 100 Ohms @ 100 MHz |