BCMS565018I251 4A
Productnummer DigiKey
5262-BCMS565018I2514ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-BCMS565018I2514ACT-ND - Cut Tape (CT)
5262-BCMS565018I2514ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCMS565018I251 4A
Beschrijving
FERRITE BEAD 250 OHM 2220 1LN
Gedetailleerde beschrijving
250 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 2220 (5650 metrisch) 4A 15mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
4A
DC-weerstand (DCR) (max.)
15mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,071" (1,80mm)
Grootte / afmetingen
0,220" L x 0,200" B (5,59mm x 5,08mm)
Impedantie bij frequentie
250 Ohms @ 100 MHz