EBMS060303A301
Productnummer DigiKey
5262-EBMS060303A301TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-EBMS060303A301CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS060303A301DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EBMS060303A301
Beschrijving
FERRITE BEAD 300 OHM 0201 1LN
Gedetailleerde beschrijving
300 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 150mA 900mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
150mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
900mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,012" (0,30mm)
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
300 Ohms @ 100 MHz