EBMS201209B101
Productnummer DigiKey
5262-EBMS201209B101TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-EBMS201209B101CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS201209B101DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EBMS201209B101
Beschrijving
FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 300mA 200mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
300mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
200mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,035" (0,90mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz