EBMS201209K601
Productnummer DigiKey
5262-EBMS201209K601TR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-EBMS201209K601CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS201209K601DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EBMS201209K601
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 200mA 350mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
350mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,035" (0,90mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz