HBLS1005-10NJ_M
Productnummer DigiKey
5262-HBLS1005-10NJ_MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBLS1005-10NJ_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-10NJ_MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBLS1005-10NJ_M
Beschrijving
FIXED IND 10NH 300MA 350 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 300 mA 350mOhm max. 0402 (1005 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
350mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
3,4GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0402 (1005 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)