HBLS1005-1N0S_M
Productnummer DigiKey
5262-HBLS1005-1N0S_MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBLS1005-1N0S_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-1N0S_MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBLS1005-1N0S_M
Beschrijving
FIXED IND 1NH 300MA 100 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 300 mA 100mOhm max. 0402 (1005 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
100mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
6GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0402 (1005 metrisch)
Tolerantie
± 0,3 nH
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)