HBLS1005-2N0S_M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HBLS1005-2N0S_M |
Beschrijving | FIXED IND 2NH 300MA 120 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 300 mA 120mOhm max. 0402 (1005 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | DC-weerstand (DCR) 120mOhm max. |
Fabr. | Q bij freq. 8 @ 100MHz |
Serie | Frequentie - zelfresonerend 6GHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 MHz |
Type Meerlaags | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos 0402 (1005 metrisch) |
Inductantie | Apparaatpakket leverancier 0402 (1005 metrisch) |
Tolerantie ± 0,3 nH | Grootte / afmetingen 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,022" (0,55mm) |