HBLS1005-68NJ_M
Productnummer DigiKey
5262-HBLS1005-68NJ_MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBLS1005-68NJ_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-68NJ_MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBLS1005-68NJ_M
Beschrijving
FIXED IND 68NH 180MA 1.25 OHM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
68 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 180 mA max. 1,25Ohm 0402 (1005 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
max. 1,25Ohm
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
800MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0402 (1005 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)