HBLS1005-9N1J_M
Productnummer DigiKey
5262-HBLS1005-9N1J_MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBLS1005-9N1J_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-9N1J_MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBLS1005-9N1J_M
Beschrijving
FIXED IND 9.1NH 300MA 340 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
9.1 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 300 mA 340mOhm max. 0402 (1005 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
340mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
3,4GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0402 (1005 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)