HBLS1005-R12J_M
Productnummer DigiKey
5262-HBLS1005-R12J_MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBLS1005-R12J_MCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBLS1005-R12J_MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBLS1005-R12J_M
Beschrijving
FIXED IND 120NH 150MA 1.6 OHM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 nH Niet afgeschermd Meerlaags Inductor 150 mA max. 1,6Ohm 0402 (1005 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
max. 1,6Ohm
Fabr.
Q bij freq.
8 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
600MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 MHz
Type
Meerlaags
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0402 (1005 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)