HBWS1608-16NJ
Productnummer DigiKey
5262-HBWS1608-16NJTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBWS1608-16NJCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-16NJDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBWS1608-16NJ
Beschrijving
FIXED IND 16NH 700MA 170 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 700 mA 170mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
170mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
34 @ 250MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
3,3GHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
250 MHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0603 (1608 metrisch)
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,041" (1,05mm)