HBWS1608-47NJ
Productnummer DigiKey
5262-HBWS1608-47NJTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBWS1608-47NJCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-47NJDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBWS1608-47NJ
Beschrijving
FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
47 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 600 mA 280mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
280mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
40 @ 200MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
2GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
200 MHz
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,041" (1,05mm)