HBWS1608-72NJ | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | HBWS1608-72NJ |
Beschrijving | FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 72 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 400 mA 490mOhm max. 0603 (1608 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | DC-weerstand (DCR) 490mOhm max. |
Fabr. | Q bij freq. 35 @ 150MHz |
Serie | Frequentie - zelfresonerend 1,7GHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 150 MHz |
Tolerantie ±5% | Grootte / afmetingen 0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,041" (1,05mm) |