HBWS1608-9N5J
Productnummer DigiKey
5262-HBWS1608-9N5JTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBWS1608-9N5JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-9N5JDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBWS1608-9N5J
Beschrijving
FIXED IND 9.5NH 700MA 135 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
9.5 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 700 mA 135mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
135mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
28 @ 250MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
4,5GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
250 MHz
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,041" (1,05mm)