HBWS1608-R10J
Productnummer DigiKey
5262-HBWS1608-R10JTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBWS1608-R10JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-R10JDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBWS1608-R10J
Beschrijving
FIXED IND 100NH 400MA 630 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
100 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 400 mA 630mOhm max. 0603 (1608 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
630mOhm max.
Fabr.
Q bij freq.
35 @ 150MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
1,4GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
150 MHz
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,041" (1,05mm)