HBWS1608-R24J
Productnummer DigiKey
5262-HBWS1608-R24JTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBWS1608-R24JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-R24JDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBWS1608-R24J
Beschrijving
FIXED IND 240NH 200MA 1.7 OHM
Gedetailleerde beschrijving
240 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 200 mA max. 1,7Ohm 0603 (1608 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
max. 1,7Ohm
Fabr.
Q bij freq.
30 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
1GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 MHz
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,041" (1,05mm)