HBWS1608-R27J
Productnummer DigiKey
5262-HBWS1608-R27JTR-ND - Tape & Reel (TR)
5262-HBWS1608-R27JCT-ND - Cut Tape (CT)
5262-HBWS1608-R27JDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HBWS1608-R27J
Beschrijving
FIXED IND 270NH 170MA 1.8 OHM
Gedetailleerde beschrijving
270 nH Niet afgeschermd Draadgewonden Inductor 170 mA max. 1,8Ohm 0603 (1608 metrisch)
Categorie
DC-weerstand (DCR)
max. 1,8Ohm
Fabr.
Q bij freq.
30 @ 100MHz
Serie
Frequentie - zelfresonerend
1GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 MHz
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,041" B (1,60mm x 1,05mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,041" (1,05mm)