BCAP0010 P300 X12
Productnummer DigiKey
589-BCAP0010P300X12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BCAP0010 P300 X12
Beschrijving
CAP 10F 3V THROUGH HOLE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 F (EDLC) supercondensators 3 V Radiaal, blik 25mOhm
Categorie
Aansluiting
PC-pennen
Fabrikant
Maxwell Technologies
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
10 F
Hoogte - geplaatst (max.)
1,240" (31,50mm)
Spanning - nominaal
3 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm