GST120A12-R7B
Productnummer DigiKey
1866-2036-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GST120A12-R7B
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 102 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
102 W
Fabrikant
MEAN WELL USA Inc.
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
39,4" (1,00m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
6,57" L x 2,64" B x 1,38" H (167,0mm x 67,0mm x 35,0mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Stroom - uitgang (max.)
8,5A