E1225E12B-FSR
E1225E12B-FSR
E1225E12B-FSR
Productnummer DigiKey
1570-1043-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
E1225E12B-FSR
Beschrijving
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 120mm L x 120mm H Kogel 93,0 CFM (2,60m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
44,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Vierkant - 120mm L x 120mm H
Gewicht
0,434 lb (196,86 g)
Breedte
25,00mm
Nominale stroom (A)
0,580A
Luchtstroom
93,0 CFM (2,60m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,280 in H2O (69,7Pa)