G1225S24B-FSR
Productnummer DigiKey
G1225S24B-FSR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G1225S24B-FSR
Beschrijving
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 120mm L x 120mm H Kogel 54,0 CFM (1,51m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
26,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Vierkant - 120mm L x 120mm H
Gewicht
0,434 lb (196,86 g)
Breedte
25,00mm
Nominale stroom (A)
0,070A
Luchtstroom
54,0 CFM (1,51m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,070 in H2O (17,4Pa)