G1238E24B1-FSR-WS
G1238E24B1-FSR-WS
G1238E24B1-FSR-WS
Productnummer DigiKey
1570-1074-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G1238E24B1-FSR-WS
Beschrijving
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 119mm L x 119mm H Kogel 158,0 CFM (4,42m³/min) 3 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Alarmsensor, snelheidssensor (tach), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
49,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
3 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Vierkant - 119mm L x 119mm H
Gewicht
0,74 lb (335,66 g)
Breedte
38,00mm
Nominale stroom (A)
0,600A
Luchtstroom
158,0 CFM (4,42m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,490 in H2O (122,1Pa)