G6015M24B-RGR-EM
Productnummer DigiKey
1570-1259-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G6015M24B-RGR-EM
Beschrijving
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 60mm L x 60mm H Kogel 16,0 CFM (0,448m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Functies
Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Fabr.
Ruis
28,0dB(A)
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Bescherming tegen binnendringen
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Vierkant - 60mm L x 60mm H
Gewicht
0,111 lb (50,35 g)
Breedte
15,00mm
Nominale stroom (A)
0,075A
Luchtstroom
16,0 CFM (0,448m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,150 in H2O (37,3Pa)