MC8038U24B-FSR
MC8038U24B-FSR
MC8038U24B-FSR
Productnummer DigiKey
1570-1119-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MC8038U24B-FSR
Beschrijving
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 80mm L x 80mm H Kogel 95,6 CFM (2,68m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
60,2dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Vierkant - 80mm L x 80mm H
Gewicht
0,397 lb (180,08 g)
Breedte
38,00mm
Nominale stroom (A)
0,890A
Luchtstroom
95,6 CFM (2,68m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
1,150 in H2O (286,5Pa)