ME6038X12B1+6-FSR
Productnummer DigiKey
1570-1748-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ME6038X12B1+6-FSR
Beschrijving
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 60mm L x 60mm H Kogel 57,5 CFM (1,61m³/min) 4 draadkabels
Categorie
Functies
PWM-regeling, snelheidssensor (tach), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Fabr.
Ruis
63,0dB(A)
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
4 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
cUL, UL
Spanning - nominaal
Gewicht
0,23 lb (104,33 g)
Grootte / afmetingen
Vierkant - 60mm L x 60mm H
Nominale stroom (A)
1,40A
Breedte
38,00mm
Spanningsbereik
7 ~ 13,2 VDC
Luchtstroom
57,5 CFM (1,61m³/min)
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
1,241 in H2O (309,1Pa)