MH4028X12B-RSR
MH4028X12B-RSR
MH4028X12B-RSR
Productnummer DigiKey
1570-1958-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MH4028X12B-RSR
Beschrijving
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 40mm L x 40mm H Kogel 25,2 CFM (0,706m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Automatische herstart, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP)
Serie
Ruis
63,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Gewicht
0,089 lb (40,37 g)
Grootte / afmetingen
Vierkant - 40mm L x 40mm H
Nominale stroom (A)
0,600A
Breedte
28,00mm
Materiaal - frame
Plastic
Luchtstroom
25,2 CFM (0,706m³/min)
Materiaal - mes
Plastic
Statische druk
1,325 in H2O (330,0Pa)