MS1225H24B-FHR-2EM
Productnummer DigiKey
1570-1912-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS1225H24B-FHR-2EM
Beschrijving
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Vierkant - 120mm L x 120mm H Kogel 86,0 CFM (2,41m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Automatische herstart
Serie
Ruis
41,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Bescherming tegen binnendringen
Grootte / afmetingen
Vierkant - 120mm L x 120mm H
Gewicht
0,267 lb (121,11 g)
Breedte
25,00mm
Nominale stroom (A)
0,300A
Luchtstroom
86,0 CFM (2,41m³/min)
Materiaal - frame
Plastic
Statische druk
0,180 in H2O (44,8Pa)