MS1751H24B-FHR-2EM
MS1751H24B-FHR-2EM
MS1751H24B-FHR-2EM
Productnummer DigiKey
1570-1922-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS1751H24B-FHR-2EM
Beschrijving
FAN AXIAL 171X51.5MM 24VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 24 VDC Rechthoekig/rond - 171mm L x 153mm H Kogel 418,0 CFM (11,70m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Automatische herstart
Serie
Ruis
71,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Bescherming tegen binnendringen
Grootte / afmetingen
Rechthoekig/rond - 171mm L x 153mm H
Gewicht
1,5 lbs (670,0 g)
Breedte
51,50mm
Nominale stroom (A)
3,10A
Luchtstroom
418,0 CFM (11,70m³/min)
Materiaal - frame
Aluminium
Statische druk
1,640 in H2O (408,5Pa)