MS8038H12B-FHR-2EM
Productnummer DigiKey
1570-1899-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MS8038H12B-FHR-2EM
Beschrijving
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 12VDC Vierkant - 80mm L x 80mm H Kogel 120,5 CFM (3,37m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Functies
Automatische herstart
Serie
Ruis
62,0dB(A)
Verpakking
Bulk
RPM
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
2 draadkabels
Spanning - nominaal
Bescherming tegen binnendringen
Grootte / afmetingen
Vierkant - 80mm L x 80mm H
Gewicht
0,391 lb (177,35 g)
Breedte
38,00mm
Nominale stroom (A)
3,29A
Luchtstroom
120,5 CFM (3,37m³/min)
Materiaal - frame
Plastic
Statische druk
1,550 in H2O (385,0Pa)