1N5418US
Productnummer DigiKey
1N5418US-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1N5418US
Beschrijving
DIODE STANDARD 400V 3A B SQMELF
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 400 V 3A Opbouwmontage B, SQ-MELF
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1N5418US Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
150 ns
Verpakking
Bulk
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
400 V
Apparaatpakket leverancier
B, SQ-MELF
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 9 A