23K640-E/P
Productnummer DigiKey
23K640-E/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
23K640-E/P
Beschrijving
IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
SRAM Geheugen IC 64Kbit SPI 20 MHz 8-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
23K640-E/P Modellen
Categorie
Geheugenorganisatie
8K x 8
Fabr.
Geheugeninterface
SPI
Verpakking
Buis
Klokfrequentie
20 MHz
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)