23K640-E/SN
Productnummer DigiKey
23K640-E/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
23K640-E/SN
Beschrijving
IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Gedetailleerde beschrijving
SRAM Geheugen IC 64Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
23K640-E/SN Modellen
Verpakking
Buis
Klokfrequentie
20 MHz
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)