23K640T-I/SN | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 23K640T-I/SN |
Beschrijving | IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | SRAM Geheugen IC 64Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 23K640T-I/SN Modellen |
Categorie | Geheugenorganisatie 8K x 8 |
Fabr. | Geheugeninterface SPI |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Klokfrequentie 20 MHz |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding 2,7V ~ 3,6V |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |