23K640T-I/SN
Productnummer DigiKey
23K640T-I/SNTR-ND - Tape & Reel (TR)
23K640T-I/SNCT-ND - Cut Tape (CT)
23K640T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
23K640T-I/SN
Beschrijving
IC SRAM 64KBIT SPI 20MHZ 8SOIC
Gedetailleerde beschrijving
SRAM Geheugen IC 64Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
23K640T-I/SN Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klokfrequentie
20 MHz
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)