24LC025-E/MC is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 24.662
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
EEPROM Geheugen IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-DFN (2x3)
24LC025-E/MC
Productnummer DigiKey
24LC025-E/MC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
24LC025-E/MC
Beschrijving
IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8DFN
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
24LC025-E/MC Modellen
Categorie
Geheugeninterface
I2C
Fabr.
Klokfrequentie
400 kHz
Verpakking
Buis
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Actief
Toegangstijd
900 ns
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
Type geheugen
Niet-vluchtig
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)