24LC025-I/ST
Productnummer DigiKey
24LC025-I/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
24LC025-I/ST
Beschrijving
IC EEPROM 2KBIT I2C 8TSSOP
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
EDA/CAD-modellen
24LC025-I/ST Modellen
Klokfrequentie
400 kHz
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)