25LC128T-I/ST | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 25LC128T-I/ST |
Beschrijving | IC EEPROM 128KBIT SPI 8TSSOP |
Standaard levertijd fabrikant | 33 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | EEPROM Geheugen IC 128Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 25LC128T-I/ST Modellen |
Categorie | Geheugeninterface SPI |
Fabr. | Klokfrequentie 10 MHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tijd schrijfcyclus - woord, pagina 5ms |
Status onderdeel Actief | Spanning - voeding 2,5V ~ 5,5V |
DigiKey programmeerbaar Geverifieerd | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |