25LC128XT-I/ST is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 3.543
Gegevensblad
Similar
Op voorraad: 376
Rochester Electronics, LLC
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM Geheugen IC 128Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
25LC128XT-I/ST
Productnummer DigiKey
25LC128XT-I/STTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC128XT-I/ST
Beschrijving
IC EEPROM 128KBIT SPI 8TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
25LC128XT-I/ST Modellen
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)