25LC256-E/SM
Productnummer DigiKey
25LC256-E/SM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC256-E/SM
Beschrijving
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
25LC256-E/SM Modellen
Categorie
Geheugeninterface
SPI
Fabr.
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Buis
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)