25LC256-I/SM
Productnummer DigiKey
25LC256-I/SM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC256-I/SM
Beschrijving
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
EDA/CAD-modellen
25LC256-I/SM Modellen
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)