25LC256-I/SN
Productnummer DigiKey
25LC256-I/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC256-I/SN
Beschrijving
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
25LC256-I/SN Modellen
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)