25LC256T-H/SN is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 1.585
Gegevensblad
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 23.429
Gegevensblad
Direct
STMicroelectronics
Similar
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
EEPROM Geheugen IC 256Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
25LC256T-H/SN
Productnummer DigiKey
150-25LC256T-H/SNTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-25LC256T-H/SNCT-ND - Cut Tape (CT)
150-25LC256T-H/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC256T-H/SN
Beschrijving
IC EEPROM 256KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
25LC256T-H/SN Modellen
Klokfrequentie
5 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
6ms
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TA)