25LC256T-I/SM
Productnummer DigiKey
25LC256T-I/SMTR-ND - Tape & Reel (TR)
25LC256T-I/SMCT-ND - Cut Tape (CT)
25LC256T-I/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC256T-I/SM
Beschrijving
IC EEPROM 256KBIT SPI 8SOIJ
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-SOIJ
EDA/CAD-modellen
25LC256T-I/SM Modellen
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)