25LC256T-I/ST
Productnummer DigiKey
25LC256T-I/STTR-ND - Tape & Reel (TR)
25LC256T-I/STCT-ND - Cut Tape (CT)
25LC256T-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC256T-I/ST
Beschrijving
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
25LC256T-I/ST Modellen
Categorie
Geheugeninterface
SPI
Fabr.
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)